NEDEN SOLMART

İhtiyacı Doğru Tespit.

Sizin önceliklerinizi biliyoruz. Doğru bir değerlendirme ve planlama ile en uygun enerji santrali projesi hazırlıyoruz. Maliyet ve yüksek verim dengesini koruyan akılcı çözümler üretiyoruz. Solmart GES Sihirbazı doğru ve hızlı tespit yaparak birlikte yapacağımız proje için bir başlangıç sağlıyor.

Akıllı Kurulum

Solmart'ın kurulumunu gerçekleştirdiği güneş enerji santralleri özel yazılımlar ile uzaktan takip edilebilir. Böylece güneş enerji santralinizin performansını anlık olarak izleyerek kazancınızı takip edip verimliliğinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Süreç ve Zaman Yönetimi

Solmart GES web sitesi sayesinde projeniz hakkında sizler ile kesintisiz iletişimi sağlıyoruz. Solmart Kurumsal yapısı içerisinde süreç ve zaman yönetimi disiplini uçtan uca tüm boyutları modellenmiş ve teknolojik alt yapı ile desteklenmektedir.

Zahmetsiz Kolay Başvuru

Solmart GES web sitesi lisanssız enerji üretimi başvurularını daha kolay ve anlaşılır biçimde sunmak için tasarlanmıştır. Başvuru konusunda uzman Solmart destek tarafından hazırlanan evraklar ile yapılan başvurular için en kısa sürede bağlantı görüşü onayı alınır.

Kurumsal ve Profesyonel Hizmet

Solmart, sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri takip edip güncel bilgiler elde etmek ve bu bilgilere göre üreterek sektördeki rakiplerine üstünlük sağlamayı hedeflemiştir. Türkiye’nin önde gelen mühendislerinden oluşan deneyimli kadrosu ile kurduğu kurumsal yapı ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde yenilenebilir enerji santralleri inşa eder.

Güçlü İş Ortakları

Solmart, sektöründeki en güçlü ve güneş enerji santralleri teknolojisinde en ileri düzeyde yatırım yapan uluslararası ve yerli iş ortaklarına sahiptir. Temsil ettiğimiz iş ortaklarımızın ürünleri ve teknolojilerini Solmart ile ihtiyacınıza özel anahtar teslimi projeler hazırlıyoruz.

Kesintisiz Ürün Tedariği

Solmart güneş enerji santralleri piyasasındaki ürün arzlarını genişletmek konusunda uzmanlaşmış, kesintisiz ürün tedariği sağlamaya yönelik yöntemler için yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Geniş stok kapasitemiz sayesinde kısa sürede tüm ihtiyaca cevap verebiliyoruz. Zengin ürün çeşitliliği ile her projeye uygun ürün ve montaj ekipmanları sağlıyoruz.

%100 Memnuniyet

Solmart'ın sunduğu tüm hizmetler de memnuniyet organizasyonunun odak noktasında yer alır. Başvuru süreçleri, ürün seçimi, projelendirme, kurulum, enerji üretimi ve yatırımın geri dönüşü aşamaları için %100 memnuniyeti sağlamayı hedefler.

Yatırım Geri Dönüş Hızı

Enerji santrali yatırımı yapma kararı vermek için ön önemli etken yatırım için geri dönüş süresidir. Solmart Enerji santrali yatırımınızın geri dönüşünü en hızlı şekilde almanıza göre projelendirir. Projeniz için hazırladığı mühendislik raporları ile bu bilgileri sunar ve gerçekleşmiş projelerden aldığı verileri sizlerle paylaşır.

Ücretsiz Nakliye

Türkiye'nin her yerine güvenli ve özenle paketlenmiş ürünlerimizi ücretsiz gönderiyoruz. Solmart tarafından projelendirilen güneş enerji santralleri için hazırlanan ürünler donanımlı kendi araçlarımızla yada anlaşmalı profesyonel lojistik firmaları ile adresinize teslim edilmektedir.